top of page
NIKO (249).jpg

WARSZTATY GRUPOWE

WARSZTATY: JAK SCHUDNĄĆ SKUTECZNIE I NA DŁUGIE LATA - NIEZAWODNY MODEL ŻYWIENIA, ASPEKTY PSYCHOLOGICZNE I NAJEFEKTYWNIEJSZA FORMA TRENINGU, ZAPOBIEGAJĄCA EFEKTOWI JOJO

ŚRODA 13.09.2023r. GODZ. 18:00

Masz już dosyć diet, które działają tylko na chwile?


Treningi, które robisz nie przynoszą oczekiwanych efektów?


Ciągle się poddajesz i bez końca czekasz na motywację, która nie nadchodzi?

Koniecznie przyjdź na nasze warsztaty!

Nauczymy Cię:

  • jaki jest NIEZAWODNY model żywienia, który przynosi efekty na długie lata i NIE WYMAGA odmawiania sobie ulubionych produktów

  • jaki jest najskuteczniejszy trening w redukcji tkanki tłuszczowej, który zapobiega efektowi jojo

  • jakie są aspekty psychologiczne odchudzania i co należy zrobić, aby zapobiegać napadom objadania, wzmacniać swoją wytrwałość i zmienić podejście do zdrowych nawyków z "kara" na "przyjemność"

Prowadzące:

Nikola Kołodziej - psycholog, psychodietetyk, trener personalna od 6 lat wspierająca kobiety w naprawianiu swoich relacji z jedzeniem, aktywnością fizyczną i z samymi sobą. Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy i studia dla kobiet o tej samej nazwie w Gdańsku.

Specjalizuje się w ciężkich przypadkach, które wymagają pogłębionej analizy. Zatem jeżeli już od długiego czasu walczysz ze swoim ciałem, czujesz, że jesteś ciągle niezadowolona z siebie, brakuje Ci chęci do działania i nie czujesz się kobieco, a Twoje nawyki żywieniowe zakrawają o zaburzenia odżywiania, to prawdopodobnie będzie w stanie Ci pomóc!

Patrycja Brzóska - trener personalna, instruktorka fitness z 11 letnim doświadczeniem. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia.

Specjalizująca się w pracy z kobietami, które chcą wypracować swoją wymarzoną sylwetkę, a także pełnię zdrowia fizycznego. Z ogromem pasji i doświadczenia, pokazuje kobietom, że mogą zdecydowanie więcej niż im się wydaje i pomaga im przekraczać kolejne granice w zdrowiu i świetnym humorze!

Zgłoszenia:

mailowo: niko@kazdazmiana.pl lub przez formularz poniżej

telefonicznie: 509 146 885

w zgłoszeniu podaj: imię i nazwisko oraz numer telefonu

Koszt: 59pln

Ilość miejsc: 10

Czas trwania: 2h

Miejsce: Studio Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy, ul. Królowej Jadwigi 137e/6 (wejście od tyłu budynku, przez klatkę dla lokatorów!).

GDAŃSK 11.09.2021 (27).png

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY TERAZ!

W ciągu 24h potwierdzimy zapisanie Cię na listę uczestników oraz prześlemy szczegóły dotyczące opłaty za rezerwację.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!

bottom of page