niko.png

PRZEMIANY

Sprawdź, jakie efekty uzyskały nasze podopieczne, łącząc trening, zmianę nawyków żywieniowych i zmianę myślenia!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
image5
press to zoom
image3
press to zoom
image4
press to zoom
IMG_20180919_140956
press to zoom
image1
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1
DSC04641.jpg

Agnieszka S.

Jeśli chcesz zmiany z prawdziwego zdarzenia i przede wszystkim - na długo - to właśnie tutaj. Nikola zagwarantuje Ci bezkompromisowy trening - dopasowany do Ciebie i odpowiadający Twoim możliwościom i potrzebom; doskonałą opiekę dietetyczną (zmiany nawyków, pomoc w przyrządzaniu posiłków, kontroli tego, co jesz) oraz opiekę psychologiczną, która jest wręcz niezbędna do zmiany z prawdziwego zdarzenia, bo nie problem zrzucić 10 czy 20 kg i potem wrócić do punktu wyjścia. Sztuką jest zrobić to mądrze i ze zrozumieniem tego, co było i jest nie tak, oraz tego, jak to powinno wyglądać. To żmudna i ciężka praca, droga usiana kamieniami, łzami i potem, ale sposób w jaki Nikola prowadzi Cię przez tę zmianę, wsparcie jakie otrzymujesz, powoduje, że to zostaje w Tobie na długo - zmienisz się na dłużej niż tylko do dnia, w którym osiągniesz wymarzoną wagę. Podsumowując - polecam ze względu na wiedzę i doświadczenie, kontakt i atmosferę, w jakiej trenujemy i rozmawiamy oraz efekty, jakie do tej pory udało mi się osiągnąć. I jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie rzecz - nie ma tutaj drogi na skróty, jest za to szczerość i realnie postawione cele.

DSC04765_edited.jpg

Monika J.

Z całego serca polecam Nikolę jeśli chcemy wreszcie nauczyć się dobrze jeść a nie „być na diecie”. Krok po kroku przechodziłam zmianę nawyków żywieniowych a przy tym zmianę całego swojego życia... Jako psycholog odblokowała moje bariery i stałam się zupełnie inną kobietą! Świadomą, wartościową i atrakcyjną! Musiałam spotkać Nikolę, żeby otworzyła mi głowę i pomogła to wszystko zobaczyć . Wiem co jest dobre dla mnie i już nie wrócę do starych nawyków. Obiecuje realizować plan treningowy . Jeśli chcesz być wreszcie wolna i szczęśliwa, nie zaczynaj kolejnej diety bo wiadomo jak to się skończy, ZAUFAJ NIKOLI.

DSC04801-2.jpg

Dominika M.

Z całego serca polecam współpracę z Nikolą. Jest niezwykłą trenerką i psychologiem, cudowną osobą która sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze i bardziej osiągalne. Współpraca z nią zmieni cię od środka, poukłada w głowie a do tego będziesz wyglądać szałowo. Czego chcieć więcej? Jest profesjonalna i posiada szeroki zakres wiedzy o tym co robi. Lepszej trenerki nie znajdziecie!

Dagmara Ł.

Miałam bardzo duże dolegliwości jelitowe, które mocno wpływały na moje samopoczucie i psychikę. Straciłam zaufanie do lekarzy i straciłam wiarę ze wrócę do normalności. Dzięki pomocy Nikoli - indywidualnego podejścia, dokładnego słuchania, adresowania wszystkich moich wątpliwości, "szytej na miarę" diety ( a nie powiem, w jedzeniu jestem mocno wybredna!) wyszłam na prosta. Więc gorąco polecam! Nikola jest zawsze dostępna, pomocna i otwarta. dzięki temu łatwiej mi było się przełamać i opowiadać o moich dolegliwościach. Także nie zastanawiaj się i czem prędzej udaj się do "Każda zmiana zaczyna się od głowy!":)

OPINIE