top of page
  • Zdjęcie autoraNikola

ILE KOSZTUJE TRENER PERSONALNY?

W naszym studio godzina z trenerem personalnym, to koszt od 135 do 180zł, w zależności od wybranego pakietu. Porównując do cen rynkowych w Gdańsku, za dobrego trenera personalnego zapłacisz od 120 do nawet 250zł / h. Biorąc pod uwagę, że posiadamy swoje własne kameralne studio, nie musisz u nas dodatkowo płacić za karnet, który w większości siłowni w Gdańsku wacha się od 109 do nawet 199zł miesięcznie.


Oprócz tego, co miesiąc skorzystasz z bezpłatnej analizy składu ciała, a na sali będziesz ćwiczyć sama ze swoją trenerką lub z maksymalnie jeszcze jedną kobietą i drugą trenerką, mając całkowity komfort i bezpieczną przestrzeń do ćwiczeń, czego nie doświadczysz na żadnej siłowni.


Dodatkowo u nas otrzymasz gratis pakiet żywieniowy o wartości 480pln, w którego skład wchodzi:

  • nasz autorski plan zmiany nawyków żywieniowych

  • e-book z ponad 100 zdrowymi przepisami

  • słodki przepiśnik na zdrowsze (ale pyszne!) słodycze

  • planner nawyków

  • tabelę pomiarów


Jeżeli chciałabyś u nas ćwiczyć ze swoją przyjaciółką, to możecie to zrobić w godzinach 11-14 w tygodniu oraz od 7 do 14 w soboty i każda z Was zapłaci o 25% mniej, niż w przypadku treningów solowych!


Masz pytania?

Zarezerwuj bezpłatną 15-sto minutową konsultację telefoniczną, wypełniając formularz na stronie głównej, a my poznając Twój problem, doradzimy Ci, jak najskuteczniej możesz go rozwiązać.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page