niko.png

PRZEMIANY

Sprawdź, jakie efekty uzyskały nasze podopieczne, łącząc trening, zmianę nawyków żywieniowych i zmianę myślenia!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
image1
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

OPINIE

DSC04641.jpg

Agnieszka

Jeśli chcesz zmiany z prawdziwego zdarzenia i przede wszystkim - na długo - to właśnie tutaj. Nikola zagwarantuje Ci bezkompromisowy trening - dopasowany do Ciebie i odpowiadający Twoim możliwościom i potrzebom; doskonałą opiekę dietetyczną (zmiany nawyków, pomoc w przyrządzaniu posiłków, kontroli tego, co jesz) oraz opiekę psychologiczną, która jest wręcz niezbędna do zmiany z prawdziwego zdarzenia, bo nie problem zrzucić 10 czy 20 kg i potem wrócić do punktu wyjścia. Sztuką jest zrobić to mądrze i ze zrozumieniem tego, co było i jest nie tak, oraz tego, jak to powinno wyglądać. To żmudna i ciężka praca, droga usiana kamieniami, łzami i potem, ale sposób w jaki Nikola prowadzi Cię przez tę zmianę, wsparcie jakie otrzymujesz, powoduje, że to zostaje w Tobie na długo - zmienisz się na dłużej niż tylko do dnia, w którym osiągniesz wymarzoną wagę. Podsumowując - polecam ze względu na wiedzę i doświadczenie, kontakt i atmosferę, w jakiej trenujemy i rozmawiamy oraz efekty, jakie do tej pory udało mi się osiągnąć. I jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie rzecz - nie ma tutaj drogi na skróty, jest za to szczerość i realnie postawione cele.

Agata

Szczerze polecam wszystkim! Korzystałam z usług trenerów w Trójmieście i nikt nie potrafi tak motywować do działania jak Nikola! Polecam wszystkim którzy tak jak ja mają problemy z motywacją :)

Basia

Nikola jest niesamowitą kobietą, której udało się stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce pełne pięknych ludzi i wspaniałej atmosfery. Świetnie pracuje zarówno z ciałem jak i z głową. Zanim trafiłam do Nikoli szukałam wsparcia u licznych osób, w wielu miejscach, ale to właśnie w Każdej Zmianie otrzymałam to, czego naprawdę potrzebowałam, a nawet więcej. Nie ma drugiego takiego miejsca! Polecam z całego serca.

DSC04765_edited.jpg

Natalia

Współpraca z Olgą to przyjemność, wprowadza luźną atmosferę co ogromnie pomaga. Bo jak wiadomo nie zawsze jest łatwo, nie zawsze chce się ćwiczyć, ale Olga potrafi zmobilizować. Podczas treningu pokazuje każde ćwiczenie, tłumaczy jak ma wyglądać i w trakcie kontroluje czy wszystko jest wykonywane poprawnie. Ogromnym plusem jest to, że studio jest tylko dla kobiet.

Monika B.

Rolą trenera personalnego jest dobór indywidualnego zestawu ćwiczeń oraz przekazanie wiedzy o ich poprawnym wykonywaniu, ponadto motywowanie oraz kontrola wyników i wsparcie przy realizacji celów treningowych. I tu się wszystko zgadza. Nikola i Olga wywiązują się z tych zadań wzorowo. Jednak od innych trenerów odróżnia je sporo kwestii. Przede wszystkim tworzą miejsce tak przyjazne kobietom, że aż nie wiadomo jak tego dokonały, mając na względzie naszą kobiecą naturę skłonną do wzajemnej rywalizacji. A propos rywalizacji to należy dodać, iż w studio także ona ma wymiar prozdrowotny. Nadto, dziewczyny w nieskrępowany sposób przemycają wiedzę na temat zdrowych nawyków żywieniowych i postaw życiowych w ujęciu psychologicznym. Podziwiam wiedzę i umiejętności Nikoli i Olgi i z niekłamaną szczerością cieszę się na każdy trening z Olgą i wspólne spotkanie z tymi fantastycznymi kobietami. Żeby nie było tak słodko jednak przyznać należy, że zmiana nawyków, która jak wiemy zaczyna się od głowy to naprawdę ciężka praca, ale gdy ma się wsparcie można osiągnąć wszystko. Polecam mądrym kobietom chcącym w rozsądny sposób zmienić swoje życie, a przynajmniej ten jego fragment na który mają wpływ.

Małgorzata K.

Od kilku miesiecy trenuje bod czujnym okiem Moniki w studio kick boxing - polecam każdemu, kto szuka czegoś innego niż siłowni lub grupowych ćwiczeń. Uczy od podstaw i tlumaczy wytrwale nawet najbardziej opornym uczniom 😁 wyciska ostatnie poty ale też jest czas na pogaduchy i śmiech!!! Polecam mega mega!!! Ja odnalazłam swoje miejsce i tą aktywność, która mi bardzo pasuje!!!!

DSC04801-2.jpg

Dominika M.

Z całego serca polecam współpracę z Nikolą. Jest niezwykłą trenerką i psychologiem, cudowną osobą która sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze i bardziej osiągalne. Współpraca z nią zmieni cię od środka, poukłada w głowie a do tego będziesz wyglądać szałowo. Czego chcieć więcej? Jest profesjonalna i posiada szeroki zakres wiedzy o tym co robi. Lepszej trenerki nie znajdziecie!

Dagmara Ł.

Miałam bardzo duże dolegliwości jelitowe, które mocno wpływały na moje samopoczucie i psychikę. Straciłam zaufanie do lekarzy i straciłam wiarę ze wrócę do normalności. Dzięki pomocy Nikoli - indywidualnego podejścia, dokładnego słuchania, adresowania wszystkich moich wątpliwości, "szytej na miarę" diety ( a nie powiem, w jedzeniu jestem mocno wybredna!) wyszłam na prosta. Więc gorąco polecam! Nikola jest zawsze dostępna, pomocna i otwarta. dzięki temu łatwiej mi było się przełamać i opowiadać o moich dolegliwościach. Także nie zastanawiaj się i czem prędzej udaj się do "Każda zmiana zaczyna się od głowy!":)

Agnieszka

Bardzo polecam to studio! Mega kompleksowa usługa. Podejście holistyczne i po prostu ludzkie, bez niepotrzebnych wyśrubowanych celów. Tu podejście jest takie, że to treningi mają służyć człowiekowi, a nie na odwrót. W efekcie nawet nie spostrzegłam, gdy osiągnęłam efekty, które na początku wydawały mi się nie-do-osiągnięcia. Treningi zaplanowane są z szacunkiem dla osoby trenujacej i z pamięcią o jej barierach i wewnętrznych granicach. To dużo lepiej się sprawdza, niż ciągłe naciskanie na "przekraczanie granic". Podsumowując - polecam ogromnie!