top of page
niko.png

OPINIE

DSC04641.jpg

Agnieszka

Jeśli chcesz zmiany z prawdziwego zdarzenia i przede wszystkim - na długo - to właśnie tutaj. Nikola zagwarantuje Ci bezkompromisowy trening - dopasowany do Ciebie i odpowiadający Twoim możliwościom i potrzebom; doskonałą opiekę dietetyczną (zmiany nawyków, pomoc w przyrządzaniu posiłków, kontroli tego, co jesz) oraz opiekę psychologiczną, która jest wręcz niezbędna do zmiany z prawdziwego zdarzenia, bo nie problem zrzucić 10 czy 20 kg i potem wrócić do punktu wyjścia. Sztuką jest zrobić to mądrze i ze zrozumieniem tego, co było i jest nie tak, oraz tego, jak to powinno wyglądać. To żmudna i ciężka praca, droga usiana kamieniami, łzami i potem, ale sposób w jaki Nikola prowadzi Cię przez tę zmianę, wsparcie jakie otrzymujesz, powoduje, że to zostaje w Tobie na długo - zmienisz się na dłużej niż tylko do dnia, w którym osiągniesz wymarzoną wagę. Podsumowując - polecam ze względu na wiedzę i doświadczenie, kontakt i atmosferę, w jakiej trenujemy i rozmawiamy oraz efekty, jakie do tej pory udało mi się osiągnąć. I jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie rzecz - nie ma tutaj drogi na skróty, jest za to szczerość i realnie postawione cele.

Agata

Cudowna przestrzeń dla kobiet gdzie oprócz treningu zawsze mogę liczyć na rozmowę, wsparcie czy motywacje do działania. Dziewczyny kocham Was! Jesteście wspaniałe i tworzycie wielkie miejsce nie mogłam trafić lepiej! Polecam z całego serca!

Adrianna S.

Z Każdą Zmianą jestem już od roku i nie zamierzam nic zmieniać! Profesjonalne i zdrowe, energetyczne założenia. Uważność, otwartość, dopasowanie agendy zarówno do celu jak i umiejętności. Krok po kroku budowanie formy i poprawa komfortu życia i wielka satysfakcja z osiąganych sukcesywnie wyników. Wyjątkowa atmosfera, intymność i świetne poczucie humoru w pakiecie !

Basia

Nikola jest niesamowitą kobietą, której udało się stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce pełne pięknych ludzi i wspaniałej atmosfery. Świetnie pracuje zarówno z ciałem jak i z głową. Zanim trafiłam do Nikoli szukałam wsparcia u licznych osób, w wielu miejscach, ale to właśnie w Każdej Zmianie otrzymałam to, czego naprawdę potrzebowałam, a nawet więcej. Nie ma drugiego takiego miejsca! Polecam z całego serca.

DSC04765_edited.jpg

Ola

Uwielbiam to miejsce! Zaczynałam powoli, najpierw od warsztatów potem diety i zmiany nawyków żywieniowych. W końcu zdecydowałam się na treningi z Patrycja i to była najlepsza decyzja ostatnich miesięcy. Mam więcej energii, jestem coraz sprawniejsza. Choć z dietą nadal mam jakistam problem to dostaje na treningu mnóstwo motywacji, by zrobić kolejny krok do przodu. Patrycja to świetna specjalistka, a przy tym naprawdę świetna dziewczyna. Czuje się zaopiekowana :) każda zmiana to studio marzenie dla każdej kobiety

Monika

Ogromna motywacja i zrozumienie . Nie ma lepszego trenera personalnego dla kobiet. W końcu ktoś do mnie trafił . Te spotkania dają ogromna satysfakcję .

Paulina

Wspaniałe miejsce dla każdej kobiety, która chce zadbać o formę fizyczną, a szczególnie dla tych, co nie lubią tłumów i siłowni. Tu jest po prostu super!

Nika

Dziewczyny wymiatają! Profesjonalna kadra z ogromem wiedzy. Zawsze jak tam przychodzę czuję się jak w domu, jest miło i przyjemnie. Miejsce żeby poćwiczyć, zadbać o to co kładziemy na talerz i najważniejsze ogarnąć to co niepoukładane w głowie. Dziewczyny zawsze dają z siebie 110%!

Natalia

Polecam to miejsce z całego serduszka. Na początku drogi do zmiany nie jest łatwo trzeba wewnętrznie się przekonać, że zasługujemy na odrobinę czasu dla siebie oraz zrobienia czegoś tylko dla siebie. Zapomnieć, że wiąże się to z mega wysiłkiem fizycznym, jak to się większości kojarzy. I zrobić ten pierwszy krok. Każda zmiana jest idealnym miejscem do zdobycia nowej przygody w życiu. Pierwsze spotkanie, tylko pójdę zobaczę porozmawiam, bo nic nie kosztuje, a zostałam na dłużej. Ćwiczenia z trenerkami, bo miałam przyjemność poznać i miło spędzać czas z trzema trenerkami, średnio po kilka miesięcy z każdą uświadomiły, że zmiana nie musi wiązać się z brakiem siły po wysiłku i bólem mięśni, nie do wytrzymania. Spotkania z Patrycją i treningi są tak dobrane do potrzeb klienta, że trening mija szybko w miłej atmosferze i bez większego wysiłku. Poprzez dobranie treningów i nie przeciągania danych ćwiczeń na siłę, powoduje to, że spokojnie można przejść przez cały trening, nie będąc zniechęconym do dalszych spotkań i treningów. Poprawa samopoczucia po treningu, poziom stresu unormowany, poprawa sylwetki, brak bóli kręgosłupa, to najważniejsze dla mnie i niemal systematyczne korzyści.

DSC04801-2.jpg

Dominika M.

Z całego serca polecam współpracę z Nikolą. Jest niezwykłą trenerką i psychologiem, cudowną osobą która sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze i bardziej osiągalne. Współpraca z nią zmieni cię od środka, poukłada w głowie a do tego będziesz wyglądać szałowo. Czego chcieć więcej? Jest profesjonalna i posiada szeroki zakres wiedzy o tym co robi. Lepszej trenerki nie znajdziecie!

Dagmara Ł.

Miałam bardzo duże dolegliwości jelitowe, które mocno wpływały na moje samopoczucie i psychikę. Straciłam zaufanie do lekarzy i straciłam wiarę ze wrócę do normalności. Dzięki pomocy Nikoli - indywidualnego podejścia, dokładnego słuchania, adresowania wszystkich moich wątpliwości, "szytej na miarę" diety ( a nie powiem, w jedzeniu jestem mocno wybredna!) wyszłam na prosta. Więc gorąco polecam! Nikola jest zawsze dostępna, pomocna i otwarta. dzięki temu łatwiej mi było się przełamać i opowiadać o moich dolegliwościach. Także nie zastanawiaj się i czem prędzej udaj się do "Każda zmiana zaczyna się od głowy!":)

Monika

Nigdy nie byłam fanką sportu, w czasach szkolnych w-f był dla mnie katorgą.
Dzięki Nikoli zmieniłam nastawienie i ćwiczenia nie są już "karą", tylko czymś przyjemnym. Nikola jest wymagająca, ale i potrafi motywować. Ćwiczenia są urozmaicone, ciagle stawia nam nowe wyzwania dzięki czemu nie ma nudy! Polecam z całego serca. :)

Agnieszka

Bardzo polecam to studio! Mega kompleksowa usługa. Podejście holistyczne i po prostu ludzkie, bez niepotrzebnych wyśrubowanych celów. Tu podejście jest takie, że to treningi mają służyć człowiekowi, a nie na odwrót. W efekcie nawet nie spostrzegłam, gdy osiągnęłam efekty, które na początku wydawały mi się nie-do-osiągnięcia. Treningi zaplanowane są z szacunkiem dla osoby trenujacej i z pamięcią o jej barierach i wewnętrznych granicach. To dużo lepiej się sprawdza, niż ciągłe naciskanie na "przekraczanie granic". Podsumowując - polecam ogromnie!

bottom of page