top of page

O NAS

DSCF3914.jpg

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, DORADCA ŻYWIENIOWY

mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki. 

Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym. Kobieta, która nie potrafi jednego dnia spokojnie usiedzieć na tyłku, żeby nie myśleć o tym, jak jeszcze może Wam pomóc rozwiązywać, często zagmatwane problemy na linii ciało-mózg-jelita. Bez reszty pochłonięta pracą z kobietami, spec od skomplikowanych przypadków i analizowania każdej z Was w bardzo indywidualny sposób. Z Nikolą spotkacie się przede wszystkim w gabinecie, rozpracowując Wasze tematy pod kątem psychologii, diagnostyki i żywienia, a oprócz tego podczas treningów personalnych na sali lub prowadzącą szkolenia z zakresu psychologii dla innych trenerów personalnych, a także na konferencjach branżowych, na których występuje, jako prelegentka.

Specjalizuje się w ciężkich przypadkach. Zatem jeżeli już od długiego czasu walczysz ze swoim ciałem, czujesz, że jesteś ciągle niezadowolona z siebie, brakuje Ci chęci do działania i nie czujesz się kobieco, a Twoje nawyki żywieniowe zakrawają o zaburzenia odżywiania, to prawdopodobnie będzie w stanie Ci pomóc!

NIKO (66).jpg
NIKO (5).jpg
NIKO (157).jpg
IMG_6141-01.jpeg

OLA BOGDAŃSKA

TRENERKA PERSONALNA, INSTRUKTORKA FITNESS, INSTRUKTORKA STRETCHINGU

Ola jest trenerką personalną, instruktorką fitness oraz instruktorką stretchingu. Specjalizuje się w pracy z kobietami, które odczuwają skutki siedzącego trybu życia i przewlekłego stresu, takie jak bóle pleców. Jej cała pasja, wiedza i motywacja wywodzi się od treningów mentalnych, takich jak: joga, pilates i stretching.

Jak sama mówi - pomaga kobietom eliminować uporczywy ból, uelastyczniać ciało, a także odnaleźć spokój wewnętrzny i radość życia!

Kto odnajdzie się na treningach u Oli? Oczywiście kobieta!

· zestresowana, obolała, wymagająca

· prowadząca siedzący tryb życia

· która chce zacząć się ruszać, ale czuje ze nie da rady na treningu, ze się do tego nie nadaje

· potrzebująca indywidualnego podejścia i wyciszenia

· która chce się rozruszać po całym dniu siedzenia

· która chce być sprawna fizycznie (np. bez problemu wysiadać z auta, wstawać z maty, podbiec do autobusu bez zadyszki, bez bólu)

· która chce uelastycznić ciało

Zajęcia z Olą odbywają się indywidualnie i w małych grupach.

IMG_6088-01.jpeg
IMG_6103.jpg
Zdjęcie 02.12.2020, 13 47 01.jpg

OLGA MADEJ

PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY

mgr psychologii, trener personalny, prywatnie mama dwójki dzieci - zawodowo również specjalizująca się w pracy z mamami w zakresie psychologii.

Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy zarówno z tymi młodymi i bardziej doświadczonymi mamami. Sama przeszła ciężką drogę w walce nie tylko o swoje ciało, po urodzeniu dwójki dzieci (+30kg). Trudy powrotu do normalności w zakresie samoakceptacji, pewności siebie i zmiany myślenia, zna nie tylko z książek psychologicznych, ale również z autopsji. Zajadanie emocji związanych z byciem mamą poznała już od każdej strony. Olga z pewnością, z rozsądkiem i głową przeprowadzi każdą mamę przez ciężką i wyboistą drogę powrotu nie tylko do formy, ale również do zaakceptowania i polubienia nowego stanu rzeczy!

Olga to kobieta, która chce pomóc uwierzyć innym wspaniałym Paniom, że piękno to nie tylko licznik na wadze. To przede wszystkim ich piękne krągłości, które codziennie widzą. To ich cudowna chęć walki i piękne umysły. Ma ogromną wiarę w płeć piękną, ponieważ wie, że jesteśmy w stanie przenosić góry, jeżeli tylko same uwierzymy, że jesteśmy w stanie zrobić więcej, niż umysł nam podpowiada. Znakomity słuchacz, fenomenalny psycholog, wymagający trener i ciepły przyjaciel w jednej osobie.

 

Zajęcia z Olgą odbywają się tylko indywidualnie.

Zdjęcie 02.12.2020, 13 52 41 (1).jpg
Zdjęcie 02.12.2020, 13 38 40.jpg
1060830-01.jpeg

PATRYCJA BRZÓSKA

TRENERKA PERSONALNA, INSTRUKTORKA FITNESS

Trenerka Personalna oraz instruktorka fitness. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia.

Patrycja przykłada bardzo dużą uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń. Nauczając danego ruchu, używa najprostszych porównań i skojarzeń, tak by nawet osoba początkująca była w stanie powtórzyć, a przede wszystkim zrozumieć, z pozoru skomplikowane ćwiczenia.

Jej konikiem są treningi z użyciem ciężaru własnego ciała, wymagające równowagi, czucia własnego ciała oraz elastyczności. Lubi też pracować z ciężarami, a czasem zaskoczyć elementami pilatesu i jogi.

Patrycja zaczęła fitnessową przygodę, kiedy powodowana chęcią poprawienia sylwetki, pierwszy raz zawitała na zajęciach grupowych na siłowni. Czy od razu się zakochała i poczuła sportowe endorfiny? Nie! Już w trakcie rozgrzewki poddała się i stwierdziła, że to nie dla niej. Na szczęście dała tej przygodzie drugą szansę i obecnie prowadzi treningi osobiste, przeróżne zajęcia grupowe oraz zaraża swoją pasją szkoląc kolejnych instruktorów. Sama jest przykładem na to, że warto się nie poddawać, a wzloty i upadki w drodze po zdrowsze życie, to bardzo normalna rzecz.

Patrycja prywatnie, to właścicielka dwóch kochanych psiaków i pasjonatka fotografii.

1060868-01.jpeg
1060854-01.jpeg
1060867-01.jpeg
bottom of page