top of page

O NAS

DSCF3914.jpg

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO
PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK, TRENER PERSONALNA

mgr psychologii specjalizująca się w psychodietetyce, trener personalna i medyczna trener personalna akredytowana przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, 

Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Kobieta, która aktywnością fizyczną, zmianą nawyków żywieniowych i terapią własną, wyszła z depresji i zaburzeń odżywiania, a teraz pomaga innym kobietom zdecydowanie lepiej radzić sobie z wyzwaniami życia codziennego, dzięki treningom, głębokiej rozmowie i zmianom nawyków żywieniowych. 

Od niespełna roku młoda i szczęśliwa mama, która wzbogaca swoje zainteresowania o utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego mam i dzieci.

 

Z Nikolą spotkacie się przede wszystkim w gabinecie, gdzie prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne, czasami na sali treningowej, prowadzącą szkolenia dla innych, a także na konferencjach branżowych, na których występuje, jako prelegentka.

NIKO (66).jpg
NIKO (5).jpg
NIKO (157).jpg
1060830-01.jpeg

PATRYCJA BRZÓSKA

TRENERKA PERSONALNA, INSTRUKTORKA FITNESS

Trenerka Personalna oraz instruktorka fitness. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia.

Patrycja przykłada bardzo dużą uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń. Nauczając danego ruchu, używa najprostszych porównań i skojarzeń, tak by nawet osoba początkująca była w stanie powtórzyć, a przede wszystkim zrozumieć, z pozoru skomplikowane ćwiczenia.

Jej konikiem są treningi z użyciem ciężaru własnego ciała, wymagające równowagi, czucia własnego ciała oraz elastyczności. Lubi też pracować z ciężarami, a czasem zaskoczyć elementami pilatesu i jogi.

Patrycja zaczęła fitnessową przygodę, kiedy powodowana chęcią poprawienia sylwetki, pierwszy raz zawitała na zajęciach grupowych na siłowni. Czy od razu się zakochała i poczuła sportowe endorfiny? Nie! Już w trakcie rozgrzewki poddała się i stwierdziła, że to nie dla niej. Na szczęście dała tej przygodzie drugą szansę i obecnie prowadzi treningi osobiste, przeróżne zajęcia grupowe oraz zaraża swoją pasją szkoląc kolejnych instruktorów. Sama jest przykładem na to, że warto się nie poddawać, a wzloty i upadki w drodze po zdrowsze życie, to bardzo normalna rzecz.

Patrycja prywatnie, to właścicielka dwóch kochanych psiaków i pasjonatka fotografii.

_C7A4935-230515socialmedia.jpg
_C7A4963-230515socialmedia.jpg
_C7A5026-230515socialmedia.jpg
bottom of page