top of page

O NAS

DSCF3914.jpg

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO
PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK, TRENER PERSONALNA

Jestem psycholożką specjalizującą się w psychodietetyce, doradczynią ds. żywienia i suplementacji, byłą już trenerką personalną kobiet i medyczną trenerką personalną akredytowaną przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, szkoleniowcem i mamą cudownej bobaski! 

Jestem również twórczynią projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy i kobiecego studia w Gdańsku o tej samej nazwie. Babką, która pomaga kobietom nie tylko wychodzić z błędnego koła odchudzania, ale również wspierać zdrowie ciała i głowy w kryzysach, depresji i wypaleniu zawodowym, a także... w radzeniu sobie z sukcesem zawodowym. Dzięki połączeniu wiedzy psychologicznej, żywieniowej i treningowej prowadzę swoje podopieczne prosto do wyznaczonego celu, w atmosferze pełnej wsparcia i bezpieczeństwa, ale również z jasno określonymi zadaniami.

Wesprę Cię w:

-odchudzaniu razem z wyjściem z błędnego koła odchudzania

-zmianie nawyków żywieniowych

-zrozumieniu psychologicznych aspektów objadania się

-doborze suplementacji wspierającej organizm w kryzysach, depresji, problemach ze snem, stanach zapalnych i chorobowych

-depresji, kryzysach i wypaleniu zawodowym

-poradzeniu sobie z sukcesem zawodowym, który ma wpływ na inne sfery Twojego życia (rodzina, relacje, zdrowie i wiele innych)

-zrozumieniu siebie i swoich potrzeb

-problemach jelitowych wynikających ze stresu, złych nawyków żywieniowych i szeroko pojętego stylu życia

Depresję i zaburzenia odżywiania znam z własnego, dawnego już doświadczenia, z którego z sukcesem wyszłam, dlatego w moim gabinecie panuje pełne zrozumienie i całkowity brak oceniania kogokolwiek. Gwarantuję, że poczujesz się w pełni zrozumiana i bezpieczna! :)

NIKO (66).jpg
NIKO (5).jpg
NIKO (157).jpg
1060830-01.jpeg

PATRYCJA BRZÓSKA

TRENERKA PERSONALNA, INSTRUKTORKA FITNESS

Trenerka Personalna oraz instruktorka fitness. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia.

Patrycja przykłada bardzo dużą uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń. Nauczając danego ruchu, używa najprostszych porównań i skojarzeń, tak by nawet osoba początkująca była w stanie powtórzyć, a przede wszystkim zrozumieć, z pozoru skomplikowane ćwiczenia.

Jej konikiem są treningi z użyciem ciężaru własnego ciała, wymagające równowagi, czucia własnego ciała oraz elastyczności. Lubi też pracować z ciężarami, a czasem zaskoczyć elementami pilatesu i jogi.

Patrycja zaczęła fitnessową przygodę, kiedy powodowana chęcią poprawienia sylwetki, pierwszy raz zawitała na zajęciach grupowych na siłowni. Czy od razu się zakochała i poczuła sportowe endorfiny? Nie! Już w trakcie rozgrzewki poddała się i stwierdziła, że to nie dla niej. Na szczęście dała tej przygodzie drugą szansę i obecnie prowadzi treningi osobiste, przeróżne zajęcia grupowe oraz zaraża swoją pasją szkoląc kolejnych instruktorów. Sama jest przykładem na to, że warto się nie poddawać, a wzloty i upadki w drodze po zdrowsze życie, to bardzo normalna rzecz.

Patrycja prywatnie, to właścicielka dwóch kochanych psiaków i pasjonatka fotografii.

_C7A4935-230515socialmedia.jpg
_C7A4963-230515socialmedia.jpg
_C7A5026-230515socialmedia.jpg
signal-2024-02-07-16-48-19-837-4.jpg

SYLWIA MISZTAL

TRENERKA PERSONALNA, DORADCA ŻYWIENIOWY

Trener personalna, doradca żywieniowy, miłośniczka zdrowego odżywiania i sportu. Sylwia wychodzi z prostego i trafnego założenia - w zdrowym ciele zdrowy duch, stąd jej zamiłowanie do dbania o sobie oraz jej podopieczne!

Zamiłowanie do szeroko pojętej aktywności fizycznej Sylwia miała od zawsze. Spoczęła na siłowni, w której się zakochała ze wzajemnością!

Specjalizuje się w treningu sylwetkowym, siłowym oraz wytrzymałościowym. Jest to trenerka, która bacznie zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Przez 4 lata prowadziła również zajęcia grupowe fitness, w tematyce stretchingu, pilates, zdrowy kręgosłup oraz zajęciach typu body shape.

W swojej karierze sportowej startowała dwukrotnie w zawodach sylwetkowych, dzięki którym nauczyła się dyscypliny treningowej oraz żywieniowej.

Idąc tropem żywienia na pewnym etapie skoncentrowała się na ukończeniu studiów podyplomowych z Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego i aktywnie prowadziła konsultacje w tym zakresie.

W sferze treningów i żywienia nie lubi pojęcia wszystko albo nic. Uważa, że małe kroki, ale sukcesywne, przybliżają nas do wyznaczonego, wymarzonego celu, a droga do niego powinna być przyjemnością.

1000011099-01.jpeg

AGATA PRUSAK-JÓZEFÓW

TRENERKA PERSONALNA

Cześć! Nazywam się Agata i jestem trenerką personalną, która z pasją motywuje innych do realizacji ich celów zdrowotnych i fitnessowych.

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się od walki z nadmiernymi kilogramami i przerodziła się w prawdziwą miłość do sportu! Zdrowe odżywianie, regularne treningi i dbanie o higienę snu to naturalne części mojego życia, jednak nie zawsze tak było! Transformacja którą sama przeszłam pozwala mi na lepsze zrozumienie Twoich potrzeb i tego z czym aktualnie się zmagasz. Dlatego jeśli jesteś na początku swojej drogi lub czujesz, że potrzebujesz zmiany, to dokładnie wiem jak Ci w tym pomóc! :)


Jestem gotowa wesprzeć Cię na każdym etapie tej drogi. Moją misją jest nie tylko pomaganie w osiąganiu Twoich celów sylwetkowych, ale także inspirowanie Cię do trwałej zmiany na lepsze.

Na mojej drodze do wymarzonej sylwetki przeszłam przez wiele programów treningowych i rodzajów aktywności fizycznej dzięki czemu wiem jak dopasować konkretny trening do miejsca w którym się teraz znajdujesz. Moją prawdziwą pasją jest trening siłowy oraz pilates i muszę przyznać że to połączenie daje niesamowite efekty zarówno w budowaniu sylwetki jak i w rozumieniu własnego ciała.

Dołącz do mnie w podróży do zdrowszej i bardziej aktywnej wersji siebie! 

1000011062-01.jpeg
1000011063-01.jpeg
1000011096-01.jpeg
bottom of page