O NAS

DSCF3914.jpg

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO

PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC

mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki. 

Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym. Kobieta, która nie potrafi jednego dnia spokojnie usiedzieć na tyłku, żeby nie myśleć o tym, jak jeszcze może Wam pomóc rozwiązywać, często zagmatwane problemy na linii ciało-mózg-jelita. Bez reszty pochłonięta pracą z kobietami, spec od skomplikowanych przypadków i analizowania każdej z Was w bardzo indywidualny sposób. Z Nikolą spotkacie się przede wszystkim w gabinecie, rozpracowując Wasze tematy pod kątem psychologii, diagnostyki i żywienia, a oprócz tego podczas treningów personalnych na sali lub prowadzącą szkolenia z zakresu psychologii dla innych trenerów personalnych, a także na konferencjach branżowych, na których występuje, jako prelegentka.

Specjalizuje się w ciężkich przypadkach. Zatem jeżeli już od długiego czasu walczysz ze swoim ciałem, czujesz, że jesteś ciągle niezadowolona z siebie, brakuje Ci chęci do działania i nie czujesz się kobieco, a Twoje nawyki żywieniowe zakrawają o zaburzenia odżywiania, to prawdopodobnie będzie w stanie Ci pomóc!

NIKO (66).jpg
NIKO (5).jpg
NIKO (157).jpg
Zdjęcie 02.12.2020, 13 47 01.jpg

OLGA MADEJ

PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY

mgr psychologii, trener personalny, prywatnie mama dwójki dzieci - zawodowo również specjalizująca się w pracy z mamami.

Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy zarówno z tymi młodymi i bardziej doświadczonymi mamami. Sama przeszła ciężką drogę w walce nie tylko o swoje ciało, po urodzeniu dwójki dzieci (+30kg). Trudy powrotu do normalności w zakresie samoakceptacji, pewności siebie i zmiany myślenia, zna nie tylko z książek psychologicznych, ale również z autopsji. Zajadanie emocji związanych z byciem mamą poznała już od każdej strony. Olga z pewnością, z rozsądkiem i głową przeprowadzi każdą mamę przez ciężką i wyboistą drogę powrotu nie tylko do formy, ale również do zaakceptowania i polubienia nowego stanu rzeczy!

Olga to kobieta, która chce pomóc uwierzyć innym wspaniałym Paniom, że piękno to nie tylko licznik na wadze. To przede wszystkim ich piękne krągłości, które codziennie widzą. To ich cudowna chęć walki i piękne umysły. Ma ogromną wiarę w płeć piękną, ponieważ wie, że jesteśmy w stanie przenosić góry, jeżeli tylko same uwierzymy, że jesteśmy w stanie zrobić więcej, niż umysł nam podpowiada. Znakomity słuchacz, fenomenalny psycholog, wymagający trener i ciepły przyjaciel w jednej osobie. 

Zdjęcie 02.12.2020, 13 52 41 (1).jpg
Zdjęcie 02.12.2020, 13 38 40.jpg