O NAS

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO

PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC

mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki. 

Specjalizuję się w ciężkich przypadkach. Jeżeli już od długiego czasu walczysz ze swoim ciałem, czujesz, że jesteś ciągle niezadowolona z siebie, brakuje Ci chęci do działania i nie czujesz się kobieco, a Twoje nawyki żywieniowe zakrawają o zaburzenia odżywiania, to prawdopodobnie będę w stanie Ci pomóc. 

Musisz jednak pamiętać o jednym: jestem bardzo wymagająca i nie będę ukrywać, że praca ze mną, będzie kosztowała Cię dużo pracy, czasami łez, a przede wszystkim absolutnego zaufania do moich metod pracy. Dodatkowo podkreślam, że Twoje efekty, zależą przede wszystkim od Ciebie. Ja pokażę Ci najlepszą drogę do osiągnięcia celu, natomiast jeżeli mimo tego, będziesz próbowała robić wszystko po swojemu albo też nie planujesz wkładać wysiłku w swoją zmianę i wierzysz w to, że ktokolwiek może zrobić to za Ciebie, to muszę Cię rozczarować - ale ja Ci nie pomogę.

 

Moje metody pracy to: konsultacje psychologiczne, trening personalny, powolna zmiana nawyków żywieniowych, elementy terapii tańcem, elementy treningu uważności.

OLGA MADEJ

PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY

mgr psychologii, trener personalny, prywatnie mama dwójki dzieci - zawodowo również specjalizująca się w pracy z kobietami po ciąży.

Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy z młodymi mamami. Sama przeszła ciężką drogę w walce nie tylko o swoje ciało, po urodzeniu dwójki dzieci (+30kg). Trudy powrotu do normalności w zakresie samoakceptacji, pewności siebie i zmiany myślenia, zna nie tylko z książek psychologicznych, ale również z autopsji. Zajadanie emocji związanych z byciem mamą poznała już od każdej strony. Olga z pewnością, z rozsądkiem i głową przeprowadzi każdą mamę przez ciężką i wyboistą drogę powrotu nie tylko do formy, ale również do zaakceptowania i polubienia nowego stanu rzeczy!

Olga to kobieta, która chce pomóc uwierzyć innym wspaniałym Paniom, że piękno to nie tylko licznik na wadze. To przede wszystkim ich piękne krągłości, które codziennie widzą. To ich cudowna chęć walki i piękne umysły. Ma ogromną wiarę w płeć piękną, ponieważ wie, że jesteśmy w stanie przenosić góry, jeżeli tylko same uwierzymy, że jesteśmy w stanie zrobić więcej, niż umysł nam podpowiada.

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nikola Kołodziej

niko@kazdazmiana.pl

+48 509 146 885

Dane firmy:

FIT-MIND Nikola Kołodziej

Ul. Andrzeja Struga 40/1

80-116 Gdańsk

 

NIP: 5833129246