O MNIE

NIKOLA "NIKO" KOŁODZIEJ

mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals.

W swojej pracy trenerskiej kieruję się dewizą, że Każda zmiana zaczyna się od głowy, to znaczy, że szybciej i na dłuższy czas można osiągnąć efekty, pracując holistycznie nad ciałem, żywieniem oraz psychiką człowieka. Ze sportem związana jestem od 13 lat, najpierw jako tancerka, później jako instruktor, a obecnie jako trener personalny kobiet i psycholog.

Jestem trenerem personalnym fitness dla kobiet, a także psychologiem.

 

Moją pracą, pasją i życiowym "know how", jest pomaganie kobietom, w odbudowywaniu siły, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. W swojej pracy skupiam się na rozwijaniu dyscypliny u moich podopiecznych - dyscypliny w żywieniu, w treningu i w życiu codziennym - co ma przełożenie również na karierę zawodową.

W efekcie mojej pasji i miłości do kobiet, stworzyłam projekt KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY. Tym projektem chcę pokazywać kobietom, że odpowiednim treningiem i nauką dyscypliny, możemy osiągać w życiu rzeczy, które pozornie wydają nam się nieosiągalne, a tak naprawdę są na wyciągnięcie ręki.

Przez połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz psychodietetyki, pomagam kobietom osiągnąć nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silną i pewną siebie osobowość. Moja praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie, a także ograniczenia w sferze kariery zawodowej.

Krótko mówiąc: odchudzam kobiety, stawiam je na własnych nogach i umacniam w dążeniu do swoich celów zawodowych i prywatnych!

Nie owijam w bawełnę i nie powiem Ci, że to będzie krótki i lekki proces -  jednak wiem, że żeby Twoje efekty były trwałe i postawione na solidnych fundamentach, potrzebujesz 3 rzeczy: czasu, cierpliwości i osoby, która przeprowadzi Cię przez możliwie najkrótszą i najskuteczniejszą drogę, a także popchnie Cię do przodu w chwilach słabości i zwątpienia. 

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nikola Kołodziej

niko@kazdazmiana.pl

+48 509 146 885

Dane firmy:

FIT-MIND Nikola Kołodziej

Ul. Andrzeja Struga 40/1

80-116 Gdańsk

 

NIP: 5833129246